Faq - nejčastější otázky

01.

02.

Jak si tě rezervovat na svatbu?

Cestuješ za svatbami a focením i mimo Prahu?

Úplně jednoduše! Stačí vyplnit dotazník na webu a nebo napsat email na anetapribova@gmail.com detaily ohledně vaší svatby. Nezapomeňte napsat více informací, jako datum, místo nebo cokoliv navíc, co je právě pro vás důležité. Obratem vám pošlu cenovou nabídku a můžeme se domluvit na schůzce, ať už online nebo v nějaké útulné pražské kavárně a nebo někdy to i spojíme s ochutnávkou vína. Budu se těšit.

Ano! Miluji fotit (nejen!) svatby po celém světě. Již jsem byla v Indii, Mexiku, Švédsku, Irsku a Německu. Ráda se i podívám do všech možných koutů České republiky. Stačí se domluvit.

03.

04.

Mohu na schůzku dorazit sama bez partnera/ky?

Za jak dlouho dostaneme finální galerii fotek a kolik fotek obsahuje?

Chápu, že domluvit společný termín je někdy složité, pojďme se tedy popkat online. Je pro mě důležité se s vámi trochu poznat. Je to takový icebreaker a věřím, že o to více bude váš svatební den uvolněný.

V hlavní svatební sezóně dodávám fotky do 8 týdnu od svatby. Nemusíte se ale bát, že nebudete mít co poslat babičkám dříve! Do 7 pracovních dnů vám pošlu malou ukázku. Výsledná galerie pak obsahuje minimálně 500 fotografií z celodenní svatby. Fotografie pečlivě vybírám tak, abych vás neobrala o žádnou důležitou momentku.

05.

06.

Točíš video?

Děláš také předsvatební focení?

Bohužel foto a video v jedné osobě pořádně nejde. Ráda doporučím ty nejlepší kolegy, s kterými jsme již sehraný tým.

Ano a moc to doporučuji, pokud jste se spolu ještě nefotili. Můžeme si to společně vyzkoušet. Focení můžeme i spojit s předsvatební schůzkou a máte ho ke svatebním balíčkům za zvýhodněnou cenu.

08.

07.

Upravuješ všechny fotky?

Nabízíš i nějaké tisky?

Za celodenní svatbu nafotím běžně až 4000 RAW snímků, které třídím na 500-800 fotografií a následně edituji, tak aby vám na fotkách nic nechybělo a celkově vyprávěly příběh vašeho dne. Originální snímky nesdílím.

Mým cílem je, aby fotografie z každého focení, a hlavně z toho svatebního, byly co nejvíce nadčasové a co je nadčasovější, než si je pak vytisknout? Součástí všech mých svatebních balíčků jsou i tištěné fotografie v krabičce. Pokud budete chtít něco extra, tak vám ráda sestavím luxusní svatební fotoknihu nebo poradím, kde vytisknout fotografie, tak aby vám dělaly radost napořád. Mojí oblíbenou tiskárnou jsou Kvalitní Fotky, kde dostanete s kódem ANETAPRIBOVA 10 % slevu.

09.

10.

Nabízíš i jiné focení než svatební?

Fotíš také komerční projekty?

Vyfotím ráda jakýkoliv moment ve vašem životě, který si chcete pamatovat napořád! Babičky narozeniny, těhotenské fotky, novorozené miminko nebo třeba jen tak fotografie pro radost z lásky. Ukázky najdete v sekci Family a nebo v galeriích.

Ano! Na tomto webu je nenajdete, ale komerční portfolio mám na anetaanie.work.

Tisky

Nadčasová vzpomínka