Wedding editorial Stará Čistírna

Svatební editorial v prostorách Staré Čistírny

Našim cílem bylo spojení industriálního prostředí, jemných svatebních šatů a „boho“ dekorací. Jako industriální prostory jsme si vybrali starou čističku odpadních vod v Bubenči. Čistírna je národní kulturní památkou, postavena byla v letech 1901–1906 a fungovala až do roku 1967. Dnes je využívána na různé zajímavé společenské akce, výstavy, pořádání svateb nebo zážitkovou turistiku.

Šaty nám zapůjčil svatební ateliér Petiteé. Od první zkoušky nám bylo jasné, že jsou oboje šaty jako šité na míru pro naši modelku Dominiku. Lehké, vzdušné a elegantní! Budete se v nich cítit skvěle i za horkého letního dne. Zvolili jsme i jedny více minimalistické, abychom vyzdvihly květinové dekorace, jejichž součástí byl i věnec z květin.

Květinové dekorace od Boho Svatba

Instagram: @boho.svatba

Boho Svatba je nový projekt, který se věnuje hlavně svatební květinové výzdobě.

Snažíme se odhalovat nové obzory a přinášet čerstvý vítr do svatebního trhu v České republice. Sledujeme světové trendy, vzděláváme se a posouváme hranice květinové výzdoby. Naším cílem je být tu pro všechny, kteří chtějí od svatby více než následovat tradice.

Pracujeme na výrobě webu, kde se chceme poprat s cenotvorbou a nabízet květiny v balíčcích tak, aby se každá nevěsta, ženich, nebo svatební agentura dozvěděla hned, kolik je květiny budou stát. Tím chceme ušetřit zákazníkům čas strávený na nekonečných mailových komunikacích a telefonátech. To je nejčastější úskalí a ta méně příjemná část – dostat se vůbec k cenové nabídce. Toho chceme naše klienty zbavit. Příprava svatby je už tak dost stresující, není důvod to více komplikovat.

Časem si přejeme projekt spojit s originálním svatebním místem s kapacitou pro stovku hostů a nabídnout tak kompletní servis pod jednou střechou.
Už se nemůžeme dočkat, až se do toho spolu pustíme.

Svatební šaty Petiteé

Petitee.cz

Instagram: @petiteefashion

Prostory Stará Čistírna

Staracistirna.cz

Instagram: @staracistirna